Hasičské auto na diaľkové ovládanie

Kód: L-3722
81,90 € –33 %
Hasičské auto na dálkové ovládání11
81,90 € –33 % 54,90 € 45,75 € bez DPH
2 - 7 pracovných dní

Autíčko na diaľkové ovládanie Hasiči

Vhodné pre deti od 6 rokov

Detailné informácie

Podrobný popis

Sme presvedčení, že takmer každý mladý chlapec sníval o tom, že sa v budúcnosti môže stať statočným hasičom - táto hračka plnia sny! Diaľkovo ovládané autíčko R / C ovplyvní správny rozvoj zručností, ako je riadenie autíčka u dieťaťa, ako aj posilnenie koncentrácie a rozvoj manuálnych zručností, obratnosti a prefíkanosti.

Konštrukcia vozidla je inšpirovaná vzhľadom Fordu Ranger S, ktorý je veľmi priestranný. Hasičské auto upozorňuje napodobením chrómových a lesklých detailov v podobe nárazníku, bariér alebo zrkadiel, ako aj charakteristických dekoratívnych nálepiek. Auto je namontované na gumových kolesách s dezénom, ktorý mu umožňuje prekonať nie vždy ľahký terén. Diaľkové ovládanie obsiahnuté v sade má tlačidlá umožňujúce jazdu vpred / vzad, vpravo / vľavo a ovládanie svetelných efektom.

Diaľkovo ovládané hasičské auto bolo vyrobené z certifikovaných materiálov bezpečných pre deti. Riadiaca jednotka je napájaná 2 ks AA 1,5 V batérií, ktoré nie sú súčasťou sady, zatiaľ čo vozidlo má vstavanú batériu USB, takže ju môžete nabíjať mnohými spôsobmi - pripojením napríklad k telefónu, notebooku alebo k nabíjačke.

Rozmery autíčka: 30,5 cm x 12 cm x 12 cm

Rozmery balenia: 37 cm x 19,5 cm x 18 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Autíčko na ovládanie
Záruka: 2 roky
Farba: Červená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: