❤️ Poštovné ZADARMO pri objednávkach nad 59€ vybranými dopravcami! ❤️

interaktívne multikostka

Kód: J.ZA0022
33,90 € 28,25 € bez DPH
Skladom

Interaktívne multikostka, kde každá strana je jedinečne navrhnutá pre malé prieskumníkov.

Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multikostka má päť interaktívnych stien a jeden vrchol, rovnako ako bludisko farebných korálikov pre precvičenie manuálnych zručností. Každá stena hračky má inú funkciu. Multikostka je vyrobená veľmi pevne a efektívne v živých farbách.

Oranžová stena - určená pre malé vodiča
Tu je kľúč od auta, ktorý po otočení spustí zvuk motora. Volant, ktorý je poháňaný autíčkom a na ňom je klaksón so svetelným a zvukovým efektom.

Modrá stena - Tu máme notu, ktorá začína hrať melódie. Hviezda zastaví hrané melódie.

Zelená stena - Tu je mikrofón s reproduktorom a ovládaním hlasitosti. Pohyblivé zrkadlo môže byť nasmerované nahor alebo nadol. Po zapnutí sa zmení na televíznu obrazovku s obrázkom.

Biela stena - Je to hra, kde je dôležité zasiahnuť kladivom modré alebo červené políčko - čo potom spôsobí, že priehľadný tunel presunie loptu na jednu alebo druhú stranu. Celá zábava je samozrejme sprevádzaná vtipnými zvuky a rozsvieti sa aj horná lampa.

Ružová stena - Tu môže dieťa zavolať z telefónu stlačením pískacích tlačidiel. Sledujte rôzne príbehy, ktoré sa menia pomocou bieleho tlačidla. Každé stlačenie spôsobí, že sa objaví obrázok, napr. S narodeninami - a potom sa spustí melódia HAPPY BIRTHDAY TO YOU. Nasledujúci obrázok nás informuje, že je čas ísť spať - je sprevádzaný tikaním kobyliek, chrápaním a krátku uspávankou. A posledným obrázkom je informácia, že je čas vstať a urobiť ranné toaletu - je to sprevádzané zvukom kefovanie a oplachovanie zubov, kikiríkaním kohúta a ranným spevom vtákov.

Rozmery:

- výška 24 cm
- šírka 29 cm

Hračka je napájaná: 3 x batérie AA - nie je súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Interaktívne hračky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.