Nevystavujte sa riziku a nakúpte z bezpečia vašej domácnosti. Pri odosielaní objednávok dodržujeme prísne bezpečnostné a hygienické opatrenia.

Solárny robot 3v1

Kód: J-ZA2920
7,90 € 6,58 € bez DPH
Skladom

Solárny robot 3v1 je hračka určená pre vlastnú montáž.

Táto hračka umožňuje deťom učiť sa hrou, je to prirodzená forma objavovanie sveta, ktorá je pre deti najpríjemnejšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Solárny robot 3v1 je vzdelávací hračka pre vlastnú montáž, ktorá je poháňaná slnečným žiarením a učí deti, ako používať slnečnú energiu. Je to skvelá zábava, počas ktorej sa deti učia, ako svetelná energia poháňa elektrický pohon. Je to prirodzená forma objavovanie sveta, ktorá je pre deti najpríjemnejšie a kreativita v nich prebudená prinesie v budúcnosti ovocie. Táto hračka vám umožňuje kreatívne tráviť čas. Robot funguje najlepšie na otvorenom slnku, ale môžete tiež použiť silné osvetlenie lampy.

Solárny robot možno transformovať do troch rôznych modelov: robot, škorpión, tank. Hračka obsahuje jedinečné príslušenstvo (súčasťou balenia) a časti, ktoré umožňujú robotovi pohyb. Našťastie je tento produkt napájaný slnkom, takže nevyžaduje batérie.

Kreatívne hračky rozvíjajú inteligenciu, vnímavosť, fantáziu a schopnosť efektívne komunikovať. Vytváranie kreatívnych hračiek je skvelý spôsob, ako sa baviť spolu so svojimi blízkymi.

Sada obsahuje:

- plastové komponenty pre montáž robota
- solárny panel
- motor
- plastové očká
- samolepky
- obrázková inštrukcie

Dodatočné parametre

Kategória: Figúrky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: