Nevystavujte sa riziku a nakúpte z bezpečia vašej domácnosti. Pri odosielaní objednávok dodržujeme prísne bezpečnostné a hygienické opatrenia.

Stolný futbal 70 cm

Kód: L-4836
58,90 € –10 %
pol pl Stol Pilkarski Pilkarzyki Pilka Nozna Gra 70 cm 4836 1
58,90 € –10 % 52,90 € 44,08 € bez DPH
2 - 8 pracovných dní

Zahrajte si stolný futbal so svojimi deťmi, bez toho aby ste opustili svoj teplý domov! Kto strelí viac gólov? A kto dosiahne finále Svetového pohára? S našou hrou sa dozviete všetko rýchlo! Sada obsahuje futbalové ihrisko, loptičky atď ...

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný futbal je známy a obľúbený už dlhú dobu, ale stále vzbudzuje skutočné, horúce emócie. Každý futbalový fanúšik to musí mať - bez ohľadu na vek, len túžba baviť sa!

Pevný materiál, z ktorého je hračka vyrobená, je zárukou mnohoročného používania. Vďaka svojim vlastnostiam sa ľahko čistí a vďaka tomu je úroveň bezpečnosti a hygieny plynúce z hry vysoká. Rozmery ihriska vám umožní hrať aj v malých miestnostiach, stačí ich rozložiť na stôl, takže to môže byť trvalý prvok výzdoby detskej izby.

Futbalová hra môže začať, keď sa zúčastní aspoň dvaja ľudia - čím viac hráčov, tým reálnejšie a vzrušujúce bude turnaj. Pravidlá hry sú jednoduché - každý si vyberie, ku ktorému tímu patria, stojí na správnej strane a ... cieľ! Praktické gombíky dobre zapadajú do ruky a uľahčujú navigáciu hráčom. Oranžové a čierne stojany na ihrisku chráni ihrisko, vďaka čomu lopta nespadne mimo trávnik. Nad každým cieľom je meter s posuvným prvkom, ktorý uľahčuje rýchly výpočet bodov pre oba tímy.

  Sada stolný futbal obsahuje:
- futbalové ihrisko
- 2 brankári
- 20 hráčov
- 2 lopty

  Rozmery stola s hrou:
- 70 cm x 35 cm x 24 cm

Rozmery hracej plochy:
- 71 cm x 36 cm x 7 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: