Nevystavujte sa riziku a nakúpte z bezpečia vašej domácnosti. Pri odosielaní objednávok dodržujeme prísne bezpečnostné a hygienické opatrenia.

Pretekárske auto na diaľkové ovládanie Cool Wind R / C žlté

Kód: L-3435
38,90 € –26 %
Závodní auto na dálkové ovládání R:C žluté
38,90 € –26 % 28,90 € 24,08 € bez DPH
2 - 8 pracovných dní
  • mamido odporúča
  • Auto na diaľkové ovládanie Cool Wind
  • V meradle 1:14
  • Vozidlo je odolný voči nárazom, nízkym teplotám, deformáciám

Detailné informácie

Podrobný popis

Diaľkovo ovládané pretekárske auto v farebné, športové grafike. Prezentovaný model je vytvorený v mierke 1:14, vďaka čomu vyzerá neuveriteľne reálne. Autíčko priamo zo závodisko naplní sen každého mladého pretekára. Diaľkovo ovládané pretekárske auto R / C ovplyvní správny rozvoj zručností, ako je riadenie autíčka u dieťaťa, ako aj posilnenie koncentrácie a rozvoj manuálnych zručností, obratnosti a prefíkanosti.

Efektívny a ľahký dizajn hračky a možnosť diaľkového ovládania sú len niektoré z výhod produktu. Vozidlo je vyrobený z PVC, ktorý je odolný voči nízkym teplotám, deformáciám, nárazom a výbuchom. Mäkká gumová kolesá vozidla zaručujú skvelú priľnavosť vozidla k rôznym typom vozovky.

Diaľkové ovládanie dodávané so závodnou sadou prijíma 2,4G, čo znižuje akékoľvek rušenie počas hry. Je vybavený tlačidlami, ktoré ovládajú jazdu dopredu - dozadu, doprava - doľava.

Aby si vaše dieťa užilo zábavu, je nutné vybaviť súpravu batériami AA 1,5 V. Na naštartovanie vozidla potrebujete štyri batérie, zatiaľ čo k diaľkovému ovládaniu stačia dve. Auto je určené pre deti od 3 rokov.

Rozmery auta: 34 cm x 6 cm x 14 cm

Rozmery balenia: 40,5 cm x 13 cm x 16 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Autíčko na ovládanie
Záruka: 2 roky
Farba: Žltá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: