Autíčko na diaľkové ovládanie s bábikou ružové - Poškodený obal - S-928-E71-PINK
Kód: SLEVA1404Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Štýlová bábika s moderným ružovým kabrioletom na diaľkové ovládanie poteší každú malú milovníčku módy a áut. Auto ponúka realistické detaily – svietiace predné svetlá, volant s ovládacími prvkami a dokonca aj dymový efekt z výfuku. Bábika je súčasťou sady a možno ju posadiť priamo do auta, takže hra je ešte zábavnejšia a živšia.
Špecifikácia:
- Rozmery auta: 34 × 19,5 × 13,5 cm
- Rozmery balenia: 45,2 × 20,3 × 19,8 cm
- Funkcie auta: svetlo, dymový efekt, jazda vpred/vzad, zatáčanie
- Ovládanie: diaľkový ovládač (volant)
- Napájanie auta: dobíjacia batéria (súčasťou balenia)
- Nabíjanie: USB kábel
- Odporúčaný vek: 3+ roky
Obsah balenia:
- Ružové auto na diaľkové ovládanie
- Bábika
- Diaľkový ovládač v tvare volantu
- Nabíjateľná batéria do auta
- USB nabíjací kábel
Technické parametre sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Uvedené obrázky slúžia len na ilustratívne účely.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Autíčko na ovládanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba pleti: | Svetlá |
| Postava: | Cestovateľka, Modelka |
| Edícia: | Bryana |
| Funkcia auta: | Zvukové efekty, Svietiace efekty, Dymový efekt |
| Batéria: | 3,7V |
| Dĺžka: | 34 cm |
| Farba: | Ružová |
| Obsah balenia: | Nabíjačka, Batéria, Auto, Diaľkové ovládanie, Panenka |
| ? Odporúčaný vek: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Potrebné batérie: | 2xAA |
| Rozmery balenia: | 45,2 x 19,8 x 20,3 cm |
| Stav: | Rozbalené, Poškodený obal |
| Šírka: | 19,5 cm |
| Typ bábiky: | Teenage a dospělí |
| Určenie: | Pre dievčatá |
| Vek: | 3+ |
| Výška: | 13,5 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
