Domček pre bábiky rozkladací
Kód: R-8039Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Každé dievča sníva o skvelom domčeku, kde si môže idealizovať svoju budúcu rodinku. Táto vynikajúca hračka vám umožní vytvoriť si vlastný, jedinečný domov pre miniatúrne rodinku. Naša sada má štýlový a moderný vzhľad a bohaté vybavenie, ktoré určite osloví každú mladú dámu, a to aj tie najnáročnejšie. Možnosti usporiadanie nábytku rozvinú predstavivosť. Okrem toho má dom rukoväť, vďaka ktorému sa môže presunúť na ľubovoľné miesto.
Balenie obsahuje:
- rozkladací domček
- 4 obyvatelia domčeka - mamička, otecko, dieťa a psík
- 23 - dielnu sadu nábytku do obývacej izby, oi. Jedáleň, kúpeľňu, kuchyňu, vaňu s umývadlom, skriňa, toaletu, kreslo, krb, pohovku, stôl so stoličkami, posteľ, komodu, skriňu na oblečenie, TV stolík, chladničku, nočné lampičku a toaletný stolík
Rozmery domčeka:
- Výška: 35 cm,
- Šírka: 20 cm (2x10 cm),
- Dĺžka: 72 cm (2x36 cm).
Všetky komponenty sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu s dôrazom na detail.
Hračka je napájaná batériami typu AA (2 x 1,5V), ktoré nie sú súčasťou balenia.
Hračka je určená deťom od 3 rokov a má bezpečnostný certifikát CE.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Domček pre bábiky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.8039 |
| Dĺžka: | 72 cm |
| Farba: | Ružová |
| Materiál: | Plast |
| Místnost: | Koupelna, Ložnice, Kuchyň, Obývací pokoj, Balkón |
| Obsah balenia: | Nábytek, Panenky, Domeček |
| ? Odporúčaný vek: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Počet pater: | 3 |
| Potrebné batérie: | AA |
| Príslušenstvo: | Chladnička, Vaňa, Skriňa, Nýbytok, Záhcod, Postel, Sedačka, Křeslo, Krb, Stál, Komoda, Lamapa |
| Rozmery balenia: | 37 x 22 x 40 cm |
| Stav: | Nové |
| Šírka: | 20 cm |
| Typ domčeku pre bábiky: | Rozkladací, Malý, Prenosný |
| Typ doplnkov pre bábiky: | Domeček |
| Určenie: | Pre dievčatá |
| Vek: | 3+ |
| Výška: | 35 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
