Dovozca a distribútor hračiek značky Mamido

Firma Mamido bola založená ako dovozca a distribútor hračiek. Počas niekoľkých rokov sme sa stali jedným z popredných importérov elektrických vozítok na českom, slovenskom a maďarskom trhu. Postupne sme rozšírili náš sortiment aj o hračky drevené, plastové, plyšové a ďalšie. Po celú dobu nášho pôsobenia vyberáme produkty, ktoré sa vyznačujú kvalitou, ale predovšetkým schopnosťou rozvíjať osobnosť dieťaťa.
 
Obrazek1-sk
Našim cieľom je budovanie pozitívnych vzťahov so zákazníkmi a preto dbáme na komunikáciu počas celého ich nákupu. Zároveň sa snažíme o dodanie tovaru v čo najkratšom čase, čo nám umožňujú skladové zásoby a skvelá organizácia našich zamestnancov.
Obrazek2-sk
 
Spolupracujeme iba so spoľahlivými výrobcami a profesionálnymi továrňami, čo zaisťuje kvalitu našich výrobkov. Garantujeme najlepšie podmienky spolupráce a atraktívne ceny. Všetky detské hračky ponúkané na našich webových stránkach majú príslušné certifikáty, schválenie a označenie CE, ktoré zaručujú bezpečnosť používania. Naša spoločnosť Mamido má oficiálne registrovanú ochrannú známku, vďaka ktorej máme plnú kontrolu nad predajom našich výrobkov.
Obrazek3-sk