Drevená autodráha s príslušenstvom

Kód: L-5314
60,90 € –10 % 54,90 € 45,75 € bez DPH
Skladom

Drevená autodráha s príslušenstvom

Drevená autodráha dosahuje veľkosti až 110 cm a obsahuje 78 stavebných prvkov.

Drevo je materiál priamo z prírody, ktorý vyžaduje iba minimálne spracovanie a poskytuje základ pre vysoko kvalitné hračky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená autodráha s príslušenstvom dosahuje veľkosti až 110 cm a obsahuje 78 stavebných prvkov charakteristických pre celé mesto. Vďaka rade doplňujúcich prvkov hračka zaručuje dlhú a zaujímavú zábavu. V sade nájde batoľa dekoratívne doplnky, ako sú stromy, dopravné značky, figúrky a budovy. Sme presvedčení, že táto ikonická hračka nikdy nevyjde z módy!

Stavba drevenej autodráhy je veľmi jednoduchá, navyše je pevná a odolná aj pri častom používaní. Sada je určená pre všetky deti od 3 rokov. Hračka bola vyrobená z prírodného pevného materiálu, ktorý zaručuje bezpečnú hru. Stavebnice rozvíja inteligenciu, fantáziu a koordináciu očí a rúk dieťaťa.

Drevené hračky sú veľmi robustné a pevné. Vo väčšine prípadov, akonáhle spadnú alebo sú hodené, zostáva drevo nepoškodené. Je extrémne odolné a veľmi ľahko sa čistí. Trocha vlhkosti im nemôže ublížiť viac ako piesok v pieskovisku. Drevo je tiež veľmi odolné. Na rozdiel od plastu sa pri používaní žiadne jednotlivé diely nerozbijú. Týmto spôsobom k nemu môžu batoľatá pristupovať správne a hracie hodnota sa udržuje po dlhú dobu. Drevené hračky sú odovzdávané malým súrodencom a možno ich použiť aj po generácie.

Drevená autodráha s príslušenstvom obsahuje:
- 20 jednotlivých časti dráhy rôznych tvarov a dĺžok
- 5 autíčok
- 4 stromy
- 3 postavičky
- 6 dopravných značiek
- 2 závory
- 7 budov
- čerpacie stanice
- most

Rozmery drevené autodráhy: 110 cm x 20 cm x 67 cm
Rozmery balenia: 41 cm x 23 cm x 13 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené autodráhy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: