Elektrické autíčko pre deti

Pripútať, nastaviť zrkadlá a môžeme štartovať!

Keď deti nasadnú do elektrického autíčka, rozžiaria sa im oči nadšením. Elektricé autíčka majú predsa v každom akčnom filme. Naše značky a dizajn modelov nadchnú chlapcov aj dievčatá. Elektrické autíčko pre deti ich pripraví na naozajstný dopravný ruch a prevádzku na cestách. Deti sa naučia pravidlám a zodpovednosti, čo sa im v neskoršom živote môže hodiť, až vymenia svoje detské autíčko za to ozajstné.

Všetky deti rady napodobňujú dospelých. Chlapci aj dievčatá tak často chcú byť pretekári rovnako ako otecko. Elektrické auto pre deti je bezpečné a aj najmenší vodiči si s nimi užijú veľa zábavy, ktorá ich neprestane len tak baviť.

#Showmore#

V ponuke nechýbajú ani modely autíčok pre väčšie deti, ktoré majú nosnosť až 110 kg.

Alebo tiež elektrické autíčka pre dve deti, v ktorom môže vaše dieťa zviesť svojho najlepšieho kamaráta alebo tiež svoju prvú detskú lásku.

Všetky detské elektrické autíčka očaria všetkých svojím reálnym vzhľadom a pôsobia tak ako skutočné automobily. Deti si tak užijú veľa zábavy vo svojom vlastnom Krásnom autíčku.

Inšpirujte sa u nás a vyberte si podľa svojich predstáv z mnohých ďalších modelov.

3 položiek celkom

Hľadáte spoľahlivé a bezpečné elektrické autíčko pre vaše deti? Elektrické autíčko Volvo, ktoré ponúka portál Mamido, je výbornou voľbou. Pozrime sa na jeho výhody.

  • Bezpečnosť: Volvo je známe svojimi vysokými bezpečnostnými štandardmi, čo poskytuje rodičom pokoj.
  • Rozvoj zručností: Deti sa naučia koordinácii a základom riadenia.
  • Ekologickosť: Elektrický pohon podporuje ekologický prístup a učí deti ohľaduplnosti k životnému prostrediu.
  • Kvalitná konštrukcia: Autíčko je vyrobené s dôrazom na kvalitu a odolnosť.