Krokodíl u zubára - rodinná hra

Kód: R-ZGR.WS5320
26,90 € 22,23 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
9.6.2023

Krokodíl u zubára je vhodná hra pre všetky rodiny, ktoré chcú zažiť skvelú zábavu.

Pútavá hra, ktorá trénuje reflex, bystrosť a pamät '.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hra krokodíl u zubára je skvelá, s ktorou zažijete veľa zábavy. Na chvíľu si vyskúšate rolu zubára v ordinácii, kde váš pacient bude krokodíl s boľavými zúbky. Úlohou je nájsť boľavý zub, ale pri hľadaní musíme byť rýchli a obozretní, pretože krokodíl sa vás bude snažiť pohrýzť.

Pravidlá hry:
1. variant "hra boľavý zúbok": stlačte červené tlačidlo - krokodíl má otvorenú tlamu a vy máte za úlohu zistiť, ktorý zúbok ho bolí. Opatrne pritlačte na zúbok, ktorý myslíte, že ho bolí. Ak to nie je on, skúste iný .. Ak objavíte boľavý zúbok, krokodíl zavrie papuľu! To znamená, že ste prehrali.
2. variant "hra na reflex": stlačte zúbok vyžarujúce oranžové svetielko - rýchlo pritlačte na zúbky, ktoré sa poriadne rozsvieti. Rýchlosť rozsvietenie sa bude zväčšovať. Ak sa rozsvieti dva alebo viac zuba naraz, stlačte jeden po druhom čo najrýchlejšie dokážete. Ak sa 3x pomýlite, krokodíl zavrie papuľu. Prehrali ste!
3. variant "hra na pamäť": stlačte zúbok svietiace zelene - zapamätajte si svietiace zuby. Krokodíl sa vás opýta "Why tooth hurts" (Ktorý zúbok bolí?), Pritlačte na zúbky ktoré svietili. Ak odpoveď bude správna, môžete hrať opätovne. Postupne svietiacich zubov bude pribúdať a čas, po ktorý svieti, bude sa zmenšovať. Ak sa pomýlite, krokodíl zavrie papuľu. Prehral ste!
  • Hra nevyžaduje batérie
  • Vhodná veková kategória: 3+
  • Výrobok má európsky certifikát bezpečnosti CE.

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Stav: Nové
Vek: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: