Krokodíl u zubára - rodinná hra

Kód: R-ZGR.WS5320
19,90 € 16,45 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Krokodíl u zubára je vhodná hra pre všetky rodiny, ktoré chcú zažiť skvelú zábavu.

Pútavá hra, ktorá trénuje reflex, bystrosť a pamät '.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hra krokodíl u zubára je skvelá, s ktorou zažijete veľa zábavy. Na chvíľu si vyskúšate rolu zubára v ordinácii, kde váš pacient bude krokodíl s boľavými zúbkami. Úlohou je nájsť boľavý zub, ale pri hľadaní musí byť rýchli a obozretní, pretože krokodíl sa vás bude snažiť pohrýzť.

Pravidlá hry:
1. variant "hra boľavý zúbok" : stlačte červené tlačidlo - krokodíl má otvorenú papuľu a vy máte za úlohu zistiť, ktorý zúbok ho bolí. Opatrne pritlačte na zúbok, ktorý myslíte, že ho bolí. Ak to nie je on, skúste iný.. Ak objavíte boľavý zúbok, krokodíl zavrie papuľu! To znamená, že ste prehrali.
2. variant "hra na reflex" : stlačte zúbok vyžarujúci oranžové svetielko - rýchlo pritlačte na zúbky, ktoré sa poriadne rozsvietia. Rýchlosť rozsvietenia sa bude zväčšovať. Pokiaľ sa rozsvietia dva alebo viac zubov naraz, stlačte jeden po druhom čo najrýchlejšie dokážete. Ak sa 3x pomýlite, krokodíl zavrie papuľu. Prehrali ste!
3. variant "hra na pamäť" : stlačte zúbok svietiacej zelene - zapamätajte si svietiace zuby. Krokodíl sa vás spýta "Why tooth hurts" (Ktorý zúbok bolí?), pritlačte na zúbky ktoré svietili. Pokiaľ odpoveď bude správna, môžete hrať opätovne. Postupne svietiacich zubov bude pribúdať a čas, počas ktorého svieti, bude sa zmenšovať. Ak sa pomýlite, krokodíl zavrie papuľu. Prehral ste!
  • Hra nevyžaduje batérie
  • Vhodná veková kategória: 3+
  • Výrobok má európsky certifikát bezpečnosti CE.

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Farba: Zelená
? Odporúčaný vek: 3, 4, 5, 6
Stav: Nové
Určenie: Pre chlapcov, Pre dievčatá
Vek: 3+
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: