Závodné auto na diaľkové ovládanie Rally 1:10 biele - Poškodená karoséria - L-5112
Kód: SLEVA1383Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Diaľkovo ovládané pretekárske auto vo farebnej, športovej grafike. Prezentovaný model je vyrobený v mierke 1:10, vďaka čomu vyzerá neuveriteľne realisticky. Autíčko priamo zo závodnej dráhy naplní sen každého mladého pretekára. Diaľkovo ovládané pretekárske auto R/C ovplyvní správny rozvoj zručností, ako je riadenie autíčka u dieťaťa, ako aj posilnenie koncentrácie a rozvoj manuálnych zručností, obratnosti a šikovnosti.
Efektívny a ľahký dizajn hračky a možnosť diaľkového ovládania sú len niektoré z výhod produktu. Vozidlo je vyrobené z PVC, ktoré je odolné voči nízkym teplotám, deformáciám, nárazom a výbuchom. Mäkké gumové kolesá vozidla zaručujú skvelú priľnavosť vozidla k rôznym typom vozovky.
Diaľkové ovládanie dodávané so závodnou súpravou prijíma 2,4G, čo znižuje akékoľvek rušenie počas hry. Je vybavené tlačidlami, ktoré ovládajú jazdu dopredu - dozadu, doprava - doľava.
Aby si vaše dieťa užilo zábavu, je potrebné vybaviť diaľkový ovládač 2 x AA 1,5 V batériami. Autíčko je určené pre deti od 14 rokov.
Rozmery auta: 44 cm x 19 cm x 15 cm
Rozmery balenia: 55 cm x 24 cm x 20 cm
Poznámka:
Životnosť batérií a akumulátorov, ktoré môžu byť súčasťou výrobku, je stanovená na šesť mesiacov, pretože sa jedná o spotrebný materiál podliehajúci bežnému opotrebovaniu.
Technické parametre sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Uvedené obrázky slúžia len na ilustratívne účely.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Autíčko na ovládanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Dĺžka: | 44 cm |
| Farba: | Biela |
| Frekvencia: | 2,4 GHz |
| Hmotnosť: | 0,72 kg |
| Materiál: | Plast |
| Mierka: | 1:10 |
| Model: | Pretekárske auto |
| Obsah balenia: | Nabíjačka, Batéria, Auto, Diaľkové ovládanie |
| ? Odporúčaný vek: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Potrebné batérie: | 2 x AA |
| Stav: | Poškodené |
| Šírka: | 19 cm |
| Určenie: | Pre chlapcov |
| Výška: | 15 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
