Detská kolobežka skladacia so svietiacimi kolesami fialová - Použité - J-SP0786 FI
Kód: SLEVA1392Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Skladná, ľahká kolobežka so svietiacimi kolieskami je ideálna pre všetky deti, ktoré majú radi pohyb a vonkajšie aktivity. Vďaka skladacej konštrukcii sa kolobežka ľahko prenáša a skladuje, takže je ideálnym nástrojom na jazdu v parku, na cyklotrasách a počas prázdninových výletov.
Vlastnosti:
- Protišmyková nášľapná plošina
- Nastaviteľná výška riadidiel
- Brzda zadného kolesa
- Odolný rám vyrobený z hliníka a ocele
- Svietiace kolieska
Rozmery:
- Dĺžka: 70 cm
- Šírka a dĺžka nášľapnej plochy: 10 x 32 cm
- Šírka riadidiel: 33 cm
- Nastaviteľná výška riadidiel: 62/77/88 cm
- Priemer kolies: 12 cm
- Maximálne zaťaženie: 50 kg
- Hmotnosť: 2 kg
Technické parametre sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Uvedené obrázky slúžia len na ilustratívne účely.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kolobežky |
|---|---|
| Dĺžka: | 70 cm |
| Farba: | Fialová |
| Materiál: | Plast, Hliník, Ocel |
| Max. nosnosť: | 50 kg |
| Odporúčaný povrch: | Asfalt |
| ? Odporúčaný vek: | 6, 7, 8, 9 |
| Počet kolies: | 2 |
| Rozmery balenia: | 66 x 25,5 x 10 cm |
| Stav: | Použito |
| Typ vozidla: | Kolobežka |
| Určenie: | Pre dievčatá |
| Vlastnosti: | S nožnou brzdou, Nastaviteľná veľkosť riadidiel, Se stojánkem |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
