Dinosaurus na diaľkové ovládanie R / C
Kód: L-4504Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hračka charakterizovaná kópiou Tyranosaura má veľkú lebku a mohutnú svalnatú štruktúru. Je napájaný 3x AA 1,5 V batériami. Kráčajúci dinosaurus môže byť nielen skvelou hračkou, ale bude tiež fungovať ako vedecká pomôcka.
Dinosaurus má možnosť ovládania, pomocou diaľkového ovládača. Ovládač má tlačidlá, ako je tanec či zvukové a svietiace efekty. Všetky aktivované funkcie je možné kedykoľvek zastaviť stlačením tlačidla "Stop".
Funkcia diaľkového ovládača:
- posun vpred
- tanec
- vojna
- pohyb hlavy a otvorenie úst
- stop
Technické parametre:
- rozmery 40 x 20 x 12 cm
- napájanie 3x "AA" batérie
- napájanie ovládača 2x "AA"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Robotické zvieratká |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818911853801 |
| Dĺžka: | 40 cm |
| Druh zvieratka: | Dinosaurus |
| Farba: | Zelená |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Materiál: | Plast |
| Model: | Dinosaurus |
| Obsah balenia: | Dinosaurus, Diaľkový ovládač |
| Potrebné batérie: | 5 x AA |
| Stav: | Nové |
| Šírka: | 12 cm |
| Určenie: | Pre chlapcov, Pre dievčatá |
| Výška: | 20 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
