Detská elektrická štvorkolka Storm čierna - Rozbalené - S-JJ320-BLACK
Kód: SLEVA1509Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Detská elektrická štvorkolka Storm je veľkostne vhodná pre deti od 1,5 do 3 rokov, jej maximálna nosnosť je 20 kg. Má pohodlne tvarované sedadlo, široké kolesá a zvukové aj svietiace efekty. Hudobný panel je vybavený vstupom AUX, USB a prednahranými melódiami. Na cestu si dieťa posvieti prednými LED svetlami.
Technické parametre:
- Výkon 1x35W
- Batéria 6V 4Ah
- Kolesá 19 x 8 cm
- Jazda vpred
- Sedadlo 30 x 14 cm
- Dĺžka vozidla 68 cm
- Šírka vozidla 43 cm
- Výška vozidla 41 cm
- Hmotnosť vozidla 5 kg
- Maximálna nosnosť 20 kg
Vybavenie:
- Plastové kolesá
- Predné LED svetlá
- Hudobný panel: vstup AUX, USB
- Vopred nahrané melódie
Fotografie a videá uvedené pri produkte sa môžu líšiť. Všetky špecifikácie sú uvedené v parametroch produktu.
Poznámka:
Životnosť batérií a akumulátorov, ktoré môžu byť súčasťou výrobku, je stanovená na šesť mesiacov, pretože sa jedná o spotrebný materiál podliehajúci bežnému opotrebovaniu.
Technické parametre sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Uvedené obrázky slúžia len na ilustratívne účely.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické štvorkolky pre deti |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724000051 |
| Batéria: | 6V 4Ah |
| Bezpečnostné pásy: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Diaľkové ovládanie: | Nie |
| Dĺžka: | 68 cm |
| Doba jazdy: | až 60 minút |
| Doba nabíjania: | 8 - 10 hodín |
| Druh kolies: | Plastové s gumovým lémom |
| Farba: | Čierna |
| Funkčné LED svetlá: | Predné |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Hudobný panel: | Áno |
| Integrovaná hudba: | Áno |
| Kapacita sedadiel: | Jednomiestne |
| Klaksón: | Nie |
| Lakované: | Nie |
| LCD displej: | Nie |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Max. nosnosť: | 20 kg |
| Motor: | 1x35W |
| MP3: | Áno |
| Napätie batérie: | 6V |
| Obsah balenia: | Nabíjačka, Batéria |
| Odporúčaný povrch: | Asfalt |
| ? Odporúčaný vek: | 1, 2, 3 |
| Odpružená náprava: | Nie |
| Otváranie dverí: | Nie |
| Otváranie kapoty: | Nie |
| Plynulý rozjazd: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 1 |
| Prepínanie rýchlosti: | Ne |
| Rádio: | Nie |
| Rozmery balenia: | 69 x 44 x 31 cm |
| Rýchlosť: | 2, 1 |
| SD karta: | Nie |
| Stav: | Nové, Rozbalené |
| Šírka: | 43 cm |
| Šírka riadidiel: | 14 cm |
| Šírka sedadla: | 14 cm |
| Štartovanie kľúčom: | Nie |
| Trakcia pohon: | 2x1 |
| Typ vozidla: | Štvorkolka |
| Ukazovateľ kapacity batérie: | Nie |
| Určenie: | Pre dievčatá, Pre najmenších |
| USB vstup: | Áno |
| Vybavenie vozidielka: | MP3 |
| Výkon motora: | 25W |
| Výška: | 41 cm |
| Zvuk štartovania: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
