Elektrické autíčko OFF ROAD EXTREME 4x4 čierne 24V | 200W | 50 kg | EVA | LED | 2,4Ghz | ECO koža - Rozbalené - S-XMX637-24V-BLACK
Kód: SLEVA1472Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elektrické autíčko OFF ROAD s štyrmi motormi s celkovým výkonom 200W nesmie chýbať v žiadnej detskej garáži. Autíčko je poháňané batériou s kapacitou 24V 5Ah. Maximálne zaťaženie vozidla je 50 kg. Počas jazdy dieťa určite zaujme hudobný panel s MP3, Bluetooth, USB, AUX, Rádiom a vstupom pre SD kartu.
Autíčko môžete ovládať pomocou diaľkového ovládania, ktoré pracuje na frekvencii 2,4 GHz. Na diaľkovom ovládači sú tri rýchlosti a bezpečnostné tlačidlo STOP, ktoré po stlačení okamžite zastaví autíčko. Sedadlo je pokryté ekologickou kožou a nachádzajú sa na ňom bezpečnostné pásy.
Technické parametre:
- Batéria: 24V 5Ah
- Motor: 4x50W
- Výkon: 200W
- Nosnosť: 50 kg
- Hmotnosť: 14 kg
- Frekvencia diaľkového ovládania: 2,4 GHz
Rozmery vozidla:
- Vozidlo: 105 x 63 x 70 cm (d x š x v)
- Sedadlo: 37 x 18 x 23 cm
- Kolesá: 28 x 9 cm
- Balenie: 106 x 62,5 x 32 cm
Vybavenie vozidla:
- Bezpečnostné pásy
- Predné a zadné LED osvetlenie
- Osvetlenie hornej lišty
- Hudobný panel s USB, Rádiom, MP3, AUX , Bluetooth, SD
- Klakson a vopred nahrané melódie
- Zvuk štartovania
- Diaľkové ovládanie - bezpečnostné tlačidlo STOP
- Penové EVA kolesá
- Sedadlo potiahnuté ekologickou kožou
Súčasťou balenia je batéria, diaľkový ovládač aj nabíjačka.
Poznámka:
Životnosť batérií a akumulátorov, ktoré môžu byť súčasťou výrobku, je stanovená na šesť mesiacov, pretože sa jedná o spotrebný materiál podliehajúci bežnému opotrebovaniu.
Technické parametre sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Uvedené obrázky slúžia len na ilustratívne účely.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické autíčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Batéria: | 24V 5Ah |
| Bezpečnostné pásy: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Diaľkové ovládanie: | Áno |
| Dĺžka: | 105 cm |
| Druh kolies: | Penové EVA |
| Farba: | Čierna |
| Funkčné LED svetlá: | Predné, Zadné, Horní panel |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Hudobný panel: | Áno |
| Integrovaná hudba: | Áno |
| Kapacita sedadiel: | Jednomiestne |
| Klaksón: | Áno |
| Lakované: | Nie |
| LCD displej: | Nie |
| Materiál sedadla: | Eko koža |
| Max. nosnosť: | 50 kg |
| Motor: | 4x50W |
| MP3: | Áno |
| Napätie batérie: | 24V |
| Obsah balenia: | Nabíjačka, Batéria |
| Odporúčaný povrch: | Asfalt, Trávnik |
| ? Odporúčaný vek: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Otváranie dverí: | Áno |
| Otváranie kapoty: | Nie |
| Plynulý rozjazd: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Rádio: | Áno |
| Rozmery balenia: | 106 x 62,5 x 32 cm |
| SD karta: | Áno |
| Stav: | Nové, Rozbalené |
| Šírka: | 63 cm |
| Štartovanie kľúčom: | Nie |
| Trakcia pohon: | 4x4 |
| Typ vozidla: | Auto |
| Ukazovateľ kapacity batérie: | Áno |
| Určenie: | Pre chlapcov, Pre dievčatá |
| USB vstup: | Áno |
| Vybavenie vozidielka: | Diaľkové ovládanie, MP3 |
| Výkon motora: | 200W |
| Výška: | 70 cm |
| Zvuk štartovania: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
