Šliapacie motokáry od 5 rokov

Vitajte vo svete šliapacích motokár pre deti od 5 rokov, kde každá jazda sa stáva dobrodružstvom plným radosti a smiechu. Naša starostlivo vybraná kolekcia šliapacích motokár je navrhnutá tak, aby poskytovala nielen nekonečné hodiny zábavy, ale tiež podporovala rozvoj fyzických a motorických schopností mladých jazdcov. Ponúkame rozmanité modely, ktoré sú bezpečné, odolné a prispôsobené potrebám malých detí. S šliapacími motokárami od 5 rokov môžu deti preskúmavať okolitý svet, zvyšovať svoju fyzickú aktivitu a rozvíjať koordináciu.

4 položiek celkom
šlapací motokára 1904 zelená 3
šlapacia motokára STAR zelená
2 - 5 pracovných dní
128,90 €
R-1904.ZIE
šlapací motokára1 J-SP0531 CZ
šlapací motokára modrá 2
128,90 €
R-1904.NIE
šlapací motokára gokart červená 1
128,90 €
R-1904.CR
  • Bezpečnosť a stabilita: Všetky naše motokáry sú vybavené bezpečnostnými prvkami a stabilnou konštrukciou, čo minimalizuje riziko prevrátenia.
  • Rozvoj motorických schopností: Jazda na motokáre podporuje rozvoj hrubej motoriky, koordinácie a rovnováhy.
  • Podpora fyzickej kondície: Aktívne šliapanie a riadenie motokáry povzbudzujú deti k väčšej fyzickej aktivite a zdravému životnému štýlu.
  • Sociálny a emočný vývoj: Zdieľanie hier s priateľmi a rodinou na motokárach podporuje sociálne interakcie a budovanie vzťahov.
  • Vzdelávacia hodnota: Deti sa učia základom dopravných pravidiel a bezpečného správania na ceste.

Naše šliapacie motokáry sú navrhnuté s ohľadom na rozmanitosť potrieb a záujmov detí. Či už hľadáte model s pedálmi pre pokojné prechádzky parkom alebo robustné vozidlo pre dobrodružné preteky v teréne, u nás nájdete ten pravý šliapací motokár. Poskytnite svojmu dieťaťu dar plný zábavy, učenia a dobrodružstva s našimi šliapacími motokárami od 5 rokov a sledujte, ako sa stávajú šťastnejšími, zdravšími a sebavedomejšími.