Detské elektrické autíčko Ford Mustang GT čierne
Kód: R-PA.SX2038.CZSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Detské elektrické autíčko Ford Mustang GT má dva výkonné elektrické motory a penové Eva kolesá , ktoré spolu zvládnu rôzne typy povrchov. Vozidlo je vybavené sedačkou z mäkkej ekologickej kože, hudobným panelom so vstupmi MP3 a USB .
O bezpečnosť dieťaťa sa postarajú bezpečnostné pásy a funkcia automatickej brzdy, ktorá sa aktivuje spustením nohy z plynového pedála. Nosnosť vozidla je do 30 kg .
Vozidlo smie dieťa riadiť úplne samostatne, avšak do jazdy môžu zasahovať rodičia pomocou diaľkového ovládania . Diaľkový ovládač je vybavený bezpečnostným tlačidlom Stop , ktoré ihneď zastaví vozidlo a vypne všetky jeho funkcie.
Technické parametre:
- Výkon: 2x35W
- Batéria: 12V 7Ah
- 3 rýchlosti na diaľkovom ovládači
- Kolesá: 25 x 10 cm
- 2x zadné tlmiče
- Sedadlo: 37 x 21 x 29 cm
- 3 stupňová regulácia sedadla
- Dĺžka vozidla: 125 cm
- Šírka vozidla: 74 cm
- Výška vozidla: 54 cm
- Hmotnosť vozidla: 19,4 kg
- Maximálna nosnosť: 30 kg
Vybavenie:
- Predné aj zadné LED svetlá
- Hudobný panel: vstup MP3 a USB
- Vopred nahrané skladby, klaksón, zvuk štartovania
- Sedadlo z mäkkej ekologickej kože
- Otváranie dverí
- Mäkké penové Eva kolesá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické autíčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SX2038.CZ |
| Batéria: | 12V 7Ah |
| Bezpečnostné pásy: | 5-bodové |
| Bluetooth: | Nie |
| Diaľkové ovládanie: | Áno |
| Dĺžka: | 125 cm |
| Doba jazdy: | až 90 minút |
| Doba nabíjania: | 8 hodín |
| Druh kolies: | Penové EVA |
| Farba: | Čierna |
| Funkčné LED svetlá: | Predné, Zadné |
| Hmotnosť: | 19 kg |
| Hudobný panel: | Áno |
| Integrovaná hudba: | Áno |
| Kapacita sedadiel: | Jednomiestne |
| Klaksón: | Áno |
| Lakované: | Nie |
| LCD displej: | Nie |
| Licencia: | Ford |
| Materiál sedadla: | Eko koža |
| Max. nosnosť: | 30 kg |
| Max. výška dieťaťa: | 115 cm |
| Motor: | 2x35W |
| MP3: | Áno |
| Napätie batérie: | 12V |
| Obsah balenia: | Nabíjačka, Batéria |
| Odporúčaný povrch: | Asfalt, Trávnik |
| ? Odporúčaný vek: | 1, 2, 3, 4 |
| Odpružená náprava: | Áno |
| Otváranie dverí: | Áno |
| Otváranie kapoty: | Nie |
| Plynulý rozjazd: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Rádio: | Nie |
| Rozmery balenia: | 127 x 65 x 36,5 cm |
| Stav: | Nové |
| Šírka: | 74 cm |
| Šírka sedadla: | 37 cm |
| Trakcia pohon: | 2x2 |
| Typ vozidla: | Auto |
| Ukazovateľ kapacity batérie: | Áno |
| Určenie: | Pre chlapcov, Pre dievčatá |
| USB vstup: | Áno |
| Veľkosť kolies: | 25 cm |
| Vybavenie vozidielka: | Diaľkové ovládanie, MP3 |
| Výkon motora: | 70W |
| Výška: | 54 cm |
| Zvuk štartovania: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
