Nevystavujte sa riziku a nakúpte z bezpečia vašej domácnosti. Pri odosielaní objednávok dodržujeme prísne bezpečnostné a hygienické opatrenia.

Mercedes GT R 2x45W Červená

Kód: L-3902
213,90 € 178,25 € bez DPH
Skladom
  • Detské elektrické autíčko licencované značkou Mercedes-Benz.
  • Autíčko je vybavené prípojkou pre USB, SD kartu a MP3.
  • Diaľkové ovládanie 2,4GHz.
  • Veľkostne zodpovedá deťom od 1 do 3 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský Mercedes GT R v červenej farbe

) pol_pl_Auto-na-Akumulator-Mercedes-GTR-Czerwony-3902_9

Fantastické autíčko s svetoznámym logom - Mercedes GTR je vozidlo, ktoré nepochybne pritiahne pozornosť všetkých okoloidúcich. To poteší okrem iného svoju siluetou, predĺženou kapotou, športovým spojlerom a vertikálnym rebrovaním. Červený Mercedes je auto, ktoré sa dá nazvať snom každého dieťaťa.

Čo skrýva prezentované vozidlo "pod kapotou"? Dva motory, každý 45W, 12V4,5Ah batérie a automatická prevodovka s tromi rýchlosťami na výber. Neznie to tak príťažlivo? Ďalšou výhodou zeleného vozidla Mercedes GTR je jeho zabudovanie na mäkkých kolesách EVA, vyrobených zo špeciálnych, inovatívnych plastov, rovnako ako predných a zadných LED svetiel a osvetlené palubnej dosky vnútri, napodobňujúci špeciálne indikátory a hodiny.

Manipulácia s miniaturizovanými vozidlom je veľmi jednoduchá. Akumulátorový Mercedes s licenciou Daimler podľa pokynov výrobcu je určený pre všetky deti od 3 rokov, ale vďaka 2,4G diaľkovému ovládaniu, ktoré je súčasťou sady, môže byť použitý aj mladšími deťmi. Auto je pripevnené špeciálnym tlačidlom umiestneným vedľa volantu s húkačkou a zvuky, čo je veľmi jednoduché riešenie. Aby bolo možné vozidlo zastaviť, stačí len zložiť nohu z plynového pedála alebo v prípade núdze použiť diaľkové ovládanie pre rodičov.

Prvkom, ktorý nemohol chýbať v elektrickom aute poháňanom batérií, je hudobný prehrávač. Rádio FM je pripojené k portu USB a tiež na pamäťovú kartu SD, čo umožňuje cestovať s obľúbenými piesňami na pozadí. Hneď nad ním je spínač, ktorý umožňuje zapnúť a vypnúť svetlomety tak, aby sa dieťa cítilo ako v skutočnom vozidle. Jediným obmedzením pred hraním so zeleným vozidlom Mercedes GTR je hmotnosť - maximálne zaťaženie akumulátorového vozidla je 30 kg.

Športové vozidlo Mercedes GTR, ktorý sa kúpal v elegantnej červenej farbe, bol vyrobený s najväčšou starostlivosťou, ktorú možno vidieť pri pohľade na všetky detaily. Pre jeho výrobu bol použitý certifikovaný materiál, bezpečný pre deti, vďaka čomu bolo vozidlo označené certifikátom CE potvrdzujúcim splnenie noriem Európskej únie. Autíčko je zabalené v pôvodnom kartóne, jeho montáž je rýchla a jednoduchá - trvá asi 30 minút.

pol_pl_Auto-na-Akumulator-Mercedes-GTR-Czerwony-3902_6

Rozmery balenia: 108 cm x 56 cm x 29 cm.

Hmotnosť: 15 kg

Model: Mercedes GT R
Farba: červená


TECHNICKÉ ÚDAJE
Motor: 2x45W
Batérie: 1x12V4,5Ah
Prevodovka: Automaticky, 3 rýchlosti
Rozmery vozidla: 110 cm x 67 cm x 46 cm
Rýchlosť: 3-5 km / h
Vlastná hmotnosť: 13 kg
Max. Zaťaženie: 30 kg
Doba nabíjania: 8 hodín
Doba pôsobenia: 1-2 hodiny
Brzda: Automaticky po uvoľnení plynového pedálu, núdzového zastavenia s diaľkovým ovládaním (P)

pol_pl_Auto-na-Akumulator-Mercedes-GTR-Czerwony-3902_10

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické autíčka
Záruka: 2 roky
Batéria: 12V 4,5Ah
Farba: Červená
Licencia: Mercedes - Benz
Nosnosť: 30 kg
Vek: 3+
Výkon: 2x45W
Hmotnosť: 13 kg
Rýchlosť: 3 - 5 km/h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: