Elektrické autíčko Buggy Turbo 24V 4x200W ružové - Použité - S-XB2118-24V-PINK
Kód: SLEVA1543Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elektrické autíčko Buggy Turbo so štyrmi silnými motormi s celkovým výkonom 800 W nesmie chýbať v žiadnej detskej garáži. Autíčko je poháňané batériou s kapacitou 24V 7Ah. Maximálne zaťaženie vozidla je 60 kg. Pri štartovaní budete počuť zvuky motora a počas jazdy dieťa určite zaujme hudobný panel s rádiom, MP3, predohranými melódiami, a navyše sa dá k hudobnému panelu pripojiť pomocou bluetooth.
Autíčko môžete ovládať pomocou diaľkového ovládania, ktoré pracuje na frekvencii 2,4 GHz. Na diaľkovom ovládači sú tri rýchlosti a bezpečnostné tlačidlo STOP, ktoré po stlačení okamžite zastaví autíčko. Sedačka je z vysoko kvalitného plastu a nachádza sa na nej 2-bodové bezpečnostné pásy.
- Súčasťou balenia je batéria aj nabíjačka.
- Diaľkové ovládanie je napájané dvoma 1,5V AAA batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia.
Parametre:
- Batéria: 24V 7Ah
- Motor: 4x200W
- Výkon: 800W
- Rýchlosť: 3 - 8 km/h
- Hudobný panel: MP3, Bluetooth, Rádio, SD karta, Integrovaná hudba, USB
- Svetelné efekty: predné a zadné osvetlenie
- Kontrolka nabitia batérie
- Materiál sedadla: Eko koža
Rozmery:
- Dĺžka: 134 cm
- Výška: 77 cm
- Šírka: 90 cm
- Šírka sedadla: 51 cm
- Hĺbka sedadla: 22,5 cm
- Výška opierky sedadla: 26 cm
- Výška od zeme: 17 cm
- Vzdialenosť od konca sedadla k pedálu: 30 cm
- Balenie: 129,5 x 74 x 52 cm
Poznámka:
Životnosť batérií a akumulátorov, ktoré môžu byť súčasťou výrobku, je stanovená na šesť mesiacov, pretože sa jedná o spotrebný materiál podliehajúci bežnému opotrebovaniu.
Technické parametre sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Uvedené obrázky slúžia len na ilustratívne účely.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické autíčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Batéria: | 24V 7Ah |
| Bezpečnostné pásy: | 2-bodové |
| Bluetooth: | Áno |
| Diaľkové ovládanie: | Áno |
| Dĺžka: | 134 cm |
| Doba jazdy: | až 90 minút |
| Doba nabíjania: | 10 - 12 hodín |
| Druh kolies: | Penové EVA |
| Farba: | Ružová |
| Funkčné LED svetlá: | Predné, Zadné |
| Hmotnosť: | 33,5 kg |
| Hudobný panel: | Áno |
| Integrovaná hudba: | Áno |
| Kapacita sedadiel: | Dvojmiestne |
| Klaksón: | Áno |
| Lakované: | Nie |
| LCD displej: | Nie |
| Materiál sedadla: | Eko koža |
| Max. nosnosť: | 60 kg |
| Max. výška dieťaťa: | 120 cm |
| Motor: | 4x200W |
| MP3: | Áno |
| Napätie batérie: | 24V |
| Obsah balenia: | Nabíjačka, Batéria |
| Odporúčaný povrch: | Asfalt, Do terénu, Trávnik |
| ? Odporúčaný vek: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Odpružená náprava: | Áno |
| Otváranie dverí: | Áno |
| Otváranie kapoty: | Nie |
| Plynulý rozjazd: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Prepínanie rýchlosti: | Ano |
| Rádio: | Áno |
| Rozmery balenia: | 129,5 x 74 x 52 cm |
| Rýchlosť: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD karta: | Áno |
| Stav: | Použité |
| Šírka: | 90 cm |
| Šírka sedadla: | 51 cm |
| Štartovanie kľúčom: | Nie |
| Trakcia pohon: | 4x4 |
| Typ vozidla: | Buggy |
| Ukazovateľ kapacity batérie: | Áno |
| Určenie: | Pre chlapcov, Pre dve deti, Pre dievčatá, Pre väčšie deti |
| USB vstup: | Áno |
| Vybavenie vozidielka: | 4x4, Diaľkové ovládanie, MP3 |
| Výkon motora: | 800W |
| Výška: | 77 cm |
| Zvuk štartovania: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
