Detské elektrické autíčko Mercedes-Benz Maybach A100 červené
Kód: L-6435Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Detské elektrické autíčko Mercedes-Benz Maybach A100 má dva výkonné elektrické motory a penové Eva kolesá , ktoré sa prispôsobia rôznym typom terénu. Autíčko je vhodné pre všetky deti do 30 kg . V zadnej časti autíčka je batožinový priestor, kde si môžete uschovať svoje poklady.
Interiér autíčka je bohato vybavený. Sedačka je mäkká, kožená a prešívaná. Hudobný panel obsahuje vstup MP3, USB aj SD . Ďalším vybavením sú predné LED svetlá . Vďaka diaľkovému ovládaču môžete regulovať jazdu, riadiť môže dieťa alebo vy.
Technické parametre:
- Výkon 2x45W
- Batéria 12V 4,5Ah
- 3 rýchlosti na diaľkovom ovládači
- Rozmery autíčka 110 x 61 x 51 cm
- Rýchlosť 5-7 km/h
- Hmotnosť vozidla 15 kg
- Maximálna nosnosť 30 jg
- Doba nabíjania 8 hodín
- Doba jazdy okolo 1 hodiny
- Automatická brzda po spustení nohy z pedála plynu
- Bezpečnostné tlačidlo Stop na diaľkovom ovládači
Vybavenie:
- Bezpečnostné pásy
- Otváranie dverí
- Sedadlo z mäkkej ekologickej kože
- Diaľkové ovládanie 2,4 GHz
- Predné LED svetlá
- Hudobný panel: vstup MP3, USB, SD
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické autíčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275993896 |
| Batéria: | 12V 4,5Ah |
| Bezpečnostné pásy: | 2-bodové |
| Bluetooth: | Áno |
| Diaľkové ovládanie: | Áno |
| Dĺžka: | 110 cm |
| Doba jazdy: | až 90 minút |
| Doba nabíjania: | 10 hodín |
| Druh kolies: | Penové EVA |
| Farba: | Červená |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Hudobný panel: | Áno |
| Integrovaná hudba: | Áno |
| Kapacita sedadiel: | Jednomiestne |
| Klaksón: | Nie |
| Lakované: | Nie |
| LCD displej: | Nie |
| Licencia: | Mercedes |
| Materiál sedadla: | Eko koža |
| Max. nosnosť: | 30 kg |
| Max. výška dieťaťa: | 115 cm |
| Motor: | 2x45W |
| MP3: | Nie |
| Napätie batérie: | 12V |
| Obsah balenia: | Nabíjačka, Batéria |
| Odporúčaný povrch: | Asfalt, Do terénu, Trávnik |
| ? Odporúčaný vek: | 2, 3, 4, 5 |
| Odpružená náprava: | Áno |
| Otváranie dverí: | Áno |
| Otváranie kapoty: | Nie |
| Plynulý rozjazd: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Rádio: | Nie |
| Rozmery balenia: | 109,5 x 59,5 x 32,5 cm |
| Rýchlosť: | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Stav: | Nové |
| Šírka: | 61 cm |
| Šírka sedadla: | 39 cm |
| Štartovanie kľúčom: | Nie |
| Trakcia pohon: | 2x2 |
| Typ vozidla: | Auto |
| Ukazovateľ kapacity batérie: | Áno |
| Určenie: | Pre chlapcov, Pre dievčatá |
| USB vstup: | Áno |
| Veľkosť kolies: | 23 cm |
| Vybavenie vozidielka: | Diaľkové ovládanie, MP3 |
| Výkon motora: | 90W |
| Výška: | 51 cm |
| Zvuk štartovania: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
