Detské elektrické autíčko Mercedes GLE450 červené
Kód: J-PA0236 CZSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Detské elektrické autíčko licencovanej značky Mercedes-Benz určite uchváti každého milovníka kvalitných vozidiel. Je vybavené penovými Eva kolesami, ktoré sú tiché zvládnu rôzne typy terénu. Dieťa sa posadí do mäkkej sedačky z ekologickej kože .
Interiér je vybavený hudobným panelom so vstupmi MP3, SD, USB a vopred nahranými melódiami. Volant má tlačidlá so zvukovými efektmi.
O bezpečnosť dieťaťa sa postará funkcia automatickej brzdy, ktorá sa aktivuje ihneď po spustení nohy z plynového pedála. Diaľkový ovládač má bezpečnostné tlačidlo Stop , ktoré ihneď zastaví vozidlo a vypne všetky jeho funkcie.
- Balenie obsahuje batériu aj nabíjačku.
Technické parametre:
- Výkon 2x 12V 35W
- Batéria 1 x 12V 7Ah
- Prevodovka 1x vpred, 1x vzad
- 3 rýchlosti: 3 km/h, 4 km/h, 5 km/h
- Dĺžka vozidla 110 cm
- Šírka vozidla 60 cm
- Výška vozidla 60 cm
- Výška od zeme 24 cm
- Šírka sedadla 33 cm
- Hĺbka sedadla 20 cm
- Výška opierky 31 cm
- Priemer kolesa 24 cm, šírka kolesa 9 cm
- Maximálna nosnosť 30 kg
- Rozmery balenia 116 x 61 x 41 cm
- Hmotnosť vozidla 19 kg
Vybavenie:
- Eva kolesá z tvrdenej peny
- Sedadlo pokryté ekologickou kožou
- Otváranie dverí
- Päťbodové bezpečnostné pásy
- Hudobný panel: MP3, SD, USB
- Klaksón
- Diaľkové ovládanie 2,4 GHz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické autíčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Batéria: | 12V 7Ah |
| Bezpečnostné pásy: | 5-bodové |
| Bluetooth: | Nie |
| Diaľkové ovládanie: | Áno |
| Dĺžka: | 110 cm |
| Doba jazdy: | až 90 minút |
| Doba nabíjania: | 10 hodín |
| Druh kolies: | Penové EVA |
| Farba: | Červená |
| Funkčné LED svetlá: | Predné |
| Hmotnosť: | 19 kg |
| Hudobný panel: | Áno |
| Integrovaná hudba: | Áno |
| Kapacita sedadiel: | Jednomiestne |
| Klaksón: | Áno |
| Lakované: | Nie |
| LCD displej: | Nie |
| Licencia: | Mercedes |
| Materiál sedadla: | Eko koža |
| Max. nosnosť: | 30 kg |
| Max. výška dieťaťa: | 115 cm |
| Motor: | 2x35W |
| MP3: | Áno |
| Napätie batérie: | 12V |
| Obsah balenia: | Nabíjačka, Batéria |
| Odporúčaný povrch: | Asfalt, Trávnik |
| ? Odporúčaný vek: | 1, 2, 3 |
| Odpružená náprava: | Áno |
| Otváranie dverí: | Áno |
| Otváranie kapoty: | Nie |
| Plynulý rozjazd: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Rádio: | Nie |
| Rozmery balenia: | 116 x 61 x 41 cm |
| Rýchlosť: | 3, 4, 5 |
| Stav: | Nové |
| Šírka: | 60 cm |
| Šírka sedadla: | 33 cm |
| Štartovanie kľúčom: | Nie |
| Trakcia pohon: | 2x2 |
| Typ vozidla: | Auto |
| Ukazovateľ kapacity batérie: | Áno |
| Určenie: | Pre chlapcov, Pre dievčatá, Pre najmenších |
| USB vstup: | Áno |
| Veľkosť kolies: | 24 cm |
| Vybavenie vozidielka: | Diaľkové ovládanie, MP3 |
| Výkon motora: | 70W |
| Výška: | 60 cm |
| Zvuk štartovania: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
